Skip to main content

Bonusový program

Děkujeme Vám, že jste si zvolili Ocuvite® jako prostředek příjmu pro oko potřebných živin. Protože je důležité dostávat do těla tyto živiny pravidelně a dlouhodobě, hledáme cesty, jak dloudobé užívání našich přípravků pacientům usnadnit.

7měsíční užívání - 60 tablet

při zapojení do bonusového programu pacient ušetří 29%
při zapojení do bonusového programu pacient ušetří:
29%

Cena měsíčního užívání při účasti v bonusovém programu

Procentuální úspora při nákupu Ocuvite® LUTEIN forte nebo Ocuvite® Complete je stejná.
cca 244 Kč / měsíc

Abyste od nás obdrželi balení Ocuvite zdarma, zašlete prosím samolepky z krabičky Ocuvite Lutein Forte nebo čárové kódy z krabičky Ocuvite Lutein Premium či Ocuvite Complete na adresu:

Bausch + Lomb
(součást PharmaSwiss Česká republika s.r.o.)
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Zásilky vyřizujeme zhruba do 1 měsíce.

Cenu poštovného za zásilku s 30 tbl. Ocuvite hradí naše firma.

Samolepky a čárové kódy lze libovolně kombinovat. Důležité je všal zaslat čárové kódy tak, aby prokazovali nákup na 6měsíční užívání.

Do bonusového programu Ocuvite® jsou zařazeny všechny naše přípravky: Ocuvite® Lutein Premium, Ocuvite® LUTEIN forte i Ocuvite® Complete. Princip bonusového programu je následující: za šest balení jakéhokoliv přípravku Ocuvite® 30 tablet nebo za tři balení jakéhokoliv přípravku Ocuvite® 60 tablet od nás dostanete jedno 30tabletové balení zdarma.

Učastí v bonusovém programu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, vyplněním kuponu souhlasím s použitím mnou uvedených údajů pro marketingové účely společnosti PharmaSwiss Česká republika s.r.o.

V souladu s platnými právními předpisy máte určitá práva týkající se Vašich osobních údajů, jako je právo na přístup, opravu, omezení, vymazání, odpor a přenositelnost. Pro uplatnění těchto práv, prosím, kontaktujte společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. na níže uvedené adrese. Budete-li mít dotazy nebo obavy ohledně způsobu, jakým používáme Vaše údaje, nebo jestliže nebudete chtít, abychom Vás zařadili do naší databáze, můžete kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů na níže uvedené adrese. Máte právo postavit se proti našemu shromažďování a využívání Vašich osobních údajů, jak je vysvětleno v tomto dodatku. Chcete-li tak učinit, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese gdpr.cz@valeant.com. Společnost PharmaSwiss Čeká republika s.r.o. uchovává Vaše údaje po dobu 5 let od naší poslední interakce s vámi.