Skip to main content

Blahopřejeme, že jste si zvolili originální doplněk stravy Ocuvite společnosti Bausch+Lomb, který na základě vědeckých poznatků dodává oku potřebné živiny již 20 let.

Protože je důležité dodávat oku tyto živiny pravidelně a dlouhodobě, jsme rádi, že  Vám můžeme právě dlouhodobé užívání našich přípravků usnadnit.

Získejte balení Ocuvite 30 tbl. na celý měsíc zdarma

Bonusový program Ocuvite využívá již přes 9 000 spokojených zákazníků a pro nás je to důkaz toho,
že Vám Ocuvite pomáhá a oceňujete jeho cenovou dostupnost. Vážíme si toho a pracujeme
na dalších vylepšeních a jedním z nich je registrace do Bonusového programu nejen poštou,
ale i zde na stránkách www.ocuvite.cz

Při zakoupení dvou balení jakéholiv přípravku Ocuvite® 60+30 tbl. nebo tří balení jakéhokoliv přípravku Ocuvite® 60 tbl. od nás dostanete jedno 30tabletové balení zdarma.

při zapojení do bonusového programu pacient ušetří 29%

6měsíční užívání = 1 měsíc zdarma

při zapojení do bonusového programu pacient ušetří 29%
při zapojení do bonusového programu pacient ušetří:
29%

Díky registraci do Bonusového programu můžete využívat pravidelné výhody pro členy klubu jako jsou např. slevové kampaně Ocuvite, a další novinky, o kterých budete vědět jako první.

Vaše cena na měsíc při účasti v Bonusovém programu OCUVITE

cca 291 Kč / měsíc
cca 244 Kč / měsíc
cca 244 Kč / měsíc

Abyste od nás obdrželi balení Ocuvite zdarma stačí jednoduchý krok:

Zaslat nám čárové kódy ze zakoupených Ocuvite Lutien Premium a Complete nebo samolepky z krabičky Ocuvite Lutein forte, na naši adresu a uvidíte, že ušetříte:

Bausch + Lomb
(součást PharmaSwiss Česká republika s.r.o.)
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Zásilky vyřizujeme zhruba do 1 měsíce.

Cenu poštovného za zásilku s 30 tbl. Ocuvite hradí naše firma.

Samolepky a čárové kódy lze libovolně kombinovat. Důležité je však zaslat čárové kódy tak, aby prokazovaly nákup na 6měsíční užívání.

Učastí v bonusovém programu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, vyplněním kuponu souhlasím s použitím mnou uvedených údajů pro marketingové účely společnosti PharmaSwiss Česká republika s.r.o.

V souladu s platnými právními předpisy máte určitá práva týkající se Vašich osobních údajů, jako je právo na přístup, opravu, omezení, vymazání, odpor a přenositelnost. Pro uplatnění těchto práv, prosím, kontaktujte společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. na níže uvedené adrese. Budete-li mít dotazy nebo obavy ohledně způsobu, jakým používáme Vaše údaje, nebo jestliže nebudete chtít, abychom Vás zařadili do naší databáze, můžete kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů na níže uvedené adrese. Máte právo postavit se proti našemu shromažďování a využívání Vašich osobních údajů, jak je vysvětleno v tomto dodatku. Chcete-li tak učinit, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese gdpr.cz@valeant.com. Společnost PharmaSwiss Čeká republika s.r.o. uchovává Vaše údaje po dobu 5 let od naší poslední interakce s vámi.